اشتراک در خبرنامه

آخرین اخبار انجمن مهندسی آب استان فارس را در ایمیلتان دریافت کنید.

نرم افزارهای کاربردی

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور
دانلود نرم افزار وینرار
دانلود مرورگر گوگل کروم
دانلود مرورگر فایرفاکس
دانلود نرم افزار دیکشنری بابیلون
دانلود نرم افزار اجرای فایل های PDF
دانلود نرم افزار ادغام کردن فایل های PDF
دانلود نرم افزار آفیس
دانلود نرم افزار اتوکد شهرسازی
دانلود نرم افزار 3 دی مکس

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام انجمن مهندسی آب فارس

اوقات شرعی و آب و هوا

تقویم شمسی

آذر ۱۴۰۲
ش ی د س چ پ ج
    آبان »
 123456789101112131415161718192021222324252627282930  

اعضای حقوقی سازمان نظام مهندسی کشاورزی

اعضای حقوقی سازمان نظام مهندسی کشاورزی بعنوان یکی از مولفه های موثر در توسعه پایدار بخش کشاورزی

در جهت افزایش تعامل و همکاری فی مابین سازمان نظام مهندسی و صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی جلسه ای در روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه با حضور رییس و معاونین ،خزانه دار سازمان نظام مهندسی و رییس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی برگزار شد.

رییس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی ضمن اشاره به فعالیت ها و چگونگی تشکیل صندوق در استان فارس گفت:صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی به عنوان تنها نهاد مالی اعتباری غیر دولتی با مشارکت تولید کنندگان و بهره برداران تشکیل شده اند که چشم انداز روشنی را در به کارگیری ظرفیت های غیر دولتی به منظور تامین مالی و ارتقای نرخ رشد سرمایه گذاری بخش کشاورزی به خود اختصاص داده است.

مقصودی گفت: در حال حاضر صندوق استان فارس دارای ۳۷۰ سهام دار است به نحوی که ۴۹% سرمایه داران دولتی و ۵۱% را غیر دولتی تشکیل داده اند.

رییس سازمان نظام مهندسی هدف از برگزاری این جلسه را استفاده بهینه از ظرفیت صندوق حمایت در جهت توانمندسازی شرکتهای عضو سازمان دانست و گفت:نظام مهندسی با عضویت بیش از ۶۸۰ شرکت می تواند بعنوان یکی از مولفه های موثر در توسعه پایدار بخش کشاورزی محسوب گردد و از طرفی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بعنوان یک نهاد مالی غیردولتی می تواند در حمایت از شرکتهای عضو سازمان و واگذاری امور تصدیگری به بخش غیردولتی به عنوان تسهیل کننده عمل نماید.

رئیسی لازمه اجرایی شدن این کار را شناخت ظرفیت ها و پتانسیل های دو طرف دانست و افزود:ضروری است جلسات متعددی برگزار گردد و مسایل بصورت تخصصی و کارشناسی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

در ادامه رئیسی همکاری دفتر مطالعات سازمان نظام مهندسی را در جهت تولید پایدار محصولات و ایجاد واحد مشاوره و سرمایه گذاری را در این بخش مثبت قلمداد کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعضای حقوقی سازمان نظام مهندسی کشاورزی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *